Majówka ze smovey :)

Poczuj swoją wewnętrzną siłę !!!

Zapraszamy na Majówkę ze Smovey

 

Spotkanie poprowadzą wraz z przyjaciółmi polskie jedynki 

                         Pierwsze w Polsce

    &    

          Małgorzata Szymczyk      &        Monika Sylwestrowicz

Szczyrk:  3 maja o godz 16.00  -ul.Myśliwska 38 „Pod Zapalenicą” 

oraz

Katowice : 4 maja o godz 16.00 – Dolina Trzech Stawów; spotkanie przy parkingu “Lotnisko”
Prosimy o przybycie w wygodnym stroju oraz zabranie ze sobą wody do picia

Do zobaczenia !!!

Co daje smovey?

smovey same

 

 

 

 

1 – aktywuje 97 % całego układu mięśniowego -

poprzez co pomaga  w spalaniu tłuszczu

2 – pobudza kilkaset milionów komórek naszego ciała

3 – napina tkankę łączną

4 – mobilizuje układ trawienny

5 – pobudza metabolizm

6 – aktywuje układ limfatyczny / oczyszcza organizm /

7 – wzmacnia układ odpornościowy i pracę grasicy

8 – wzmacnia serce i naczynia krwionośne

 

Smovey już w Polsce !!!

ćwiczenie

 8 PODSTAWOWYCH ZALET SMOVEY

 

1. Uzdrawiająca  częstotliwość  60Hz.   Chore komórki mające niższą  częstotliwość  reagują na częstotliwość smovey, która zbliżona jest do częstotliwość zdrowego człowieka .Są w ten sposób leczone lub usunięte, podczas gdy w pobliżu zdrowe komórki pozostają nienaruszone. Kiedy częstotliwość spada, system immunologiczny jest zagrożony.

2. Refleksologia dłoni   Na wewnętrznej oraz zewnętrznej stronie dłoni znajdują się refleksy, które mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała.

Poprzez stosowanie smovey pobudzamy je i wpływamy bezpośrednio na nasze zdrowie.

3.Synchronizacja  pracy półkul mózgowych   Dzięki odpowiednim ćwiczeniom ze smovey synchronizującym nauka staje się łatwiejsza, poprawia się znacznie pamięć i koncentracja, nauka języków obcych staje się przyjemnością, wzrasta skuteczność i wydajność naszej pracy, wzrasta samoocena, pewność siebie, a także siła woli, pozbywam się wewnętrznego chaosu i niepokoju, szybciej regeneruję siły, wyciszam i relaksuje się po ciężkim dniu, oczyszczam umysł i ciało z toksycznych myśli i emocji.

4.Utrzymuje ciało w równowadze – zapobiega upadkom                                                                        Ćwiczenia z krążkami smovey poprawiają postawę ciała dzięki pracy mięśni szkieletowych odpowiadających za poprawną sylwetkę.

5. Ważąc tylko 0,5 kg dzięki sile odśrodkowej pracuje jak 5 kg  . Dzięki ćwiczeniom ze smovey wzmacniamy i wysmuklamy ramiona,  przyczyniamy się przyrostu masy mięśniowej, zwiększamy siłę ramion; modelujemy sylwetkę, poprawia się ogólna kondycję fizyczna, ujędrniamy biust

6. Możliwość ćwiczenia w wodzie                         Nasze ciało w wodzie jest o około 90% lżejsze niż na lądzie, co powoduje, że ćwiczenia w niej wykonywane nie powodują obciążenia stawów i są całkowicie bezpieczne a tak samo efektywne. Ćwiczenia w wodzie ze smovey nie tylko chronią przed otłuszczeniem, cellulitem, kłopotami  z kręgosłupem, ale i przywracają energię – co udowodnili już Chińczycy 2000 lat temu.

7. Trening na świeżym powietrzu -dzięki smovey mamy możliwość   obcowania z naturą oraz treningu na świeżym powietrzu z przyjaciółmi lub podczas samodzielnych spacerów

8. Trening w sali – daje poczucie komfortu i zapewnia sprawność podczas złej pogody, daje możliwość treningu osobom w  szpitalach i placówkach

Witaj

                                                    logo.jpg                                                          Bosenogi.pl

 

 

Tu dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat  poszukiwania zdrowia, refleksologii, terapii ziołowych, hartowania ciała, właściwej jego pielęgnacji . Poczytasz   jak  prostymi metodami można przybliżyć się do osiągnięcia dobrej kondycji .

Bosenogi  reprezentują holistyczne podejście do człowieka co gwarantuje sukces w osiąganiu homeostazy pomiędzy ciałem, duszą i emocjami.

Wszystkie przeze mnie proponowane terapie, stosowane preparaty są świadectwem życia w zgodzie z naturą , świadczą o głębokim szacunku do człowieka i otaczającego go świata.

Los naszego zdrowia leży w naszych rękach a my mamy obowiązek o nie dbać!

Od tego jak dbamy o nasze ciało,emocje i ducha, od tego co jemy, jak oddychamy, jak i czy w ogóle się ruszamy zależy nasze samopoczucie i życie .

Życzę miłej lektury ,

zapraszam na zabiegi i do wspólnego ruchu

Dbajmy o siebie …

 

Monika Sylwestrowicz