Symfonia drgań

 

 

 

 

 

Masaż smovey jest wspaniałym przeżyciem dla naszych zmysłów a generowane przez przyrząd wibracje powodują  w ciele ruch energetyczny .

Wnikają one głęboko w ciało powodując wibrację aż do poziomu komórki – wprowadzają  je    w stan naturalnej równowagi.                        Likwidowane są dzięki temu wszelkie napięcia zarówno fizyczne jak i emocjonalne.

To masaż komórkowy …

Podczas  ruchu stalowych kulek smovey możemy usłyszeć swoistą  „symfonię drgań”  , która wspiera naszą potrzebną do działania           energię .
„Symfonia drgań” odbierana przez zmysł słuchu doprowadza  nasz system nerwowy do stanu odprężenia . Powoduje, że nasze galopujące myśli wyciszają się .

Rytmiczne drgania przenoszą się na ciało powodując masaż na poziomie komórkowym, co pomaga w uwolnieniu się (zarówno na poziomie ciała, emocji jak i umysłu) od codziennego stresu, napięć oraz blokad, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Podczas masażu daje się odczuć błogi stan ciała . Być może poczujesz go pierwszy raz od dłuższego czasu.  Zaczynamy ponownie świadomie czuć ciało. Może to stanowić podstawę dla radosnego i świadomego życia.

Podczas wykonywania masażu ważne jest to, aby osoba masowana jak i masażysta pracowali z tymi samymi, dobrymi  intencjami – w myśl zasady, że energia podąża za intencją (uwagą).Takie postępowanie niezwykle wzmacnia wszelkie procesy zachodzące w ciele .

 

 Twój smovey COACH –   Monika Sylwestrowicz :)