Smovey – które wybrać ?

http://vitaspot.pl/wp-content/uploads/2015/12/slider-3smovey1.jpgFirma smovey GmbH  chcąc nadążyć za potrzebami użytkowników wciąż udoskonala swój produkt .

Dzisiaj stalowe kulki wibrują już w kilku rodzajach smovey:

Smovey Set CLASSIC – przyrząd do stosowania zarówno podczas popularnych już smoveyWalk, zajęć fittness na sali , masaży  . Przeznaczone do użyku indywidualnego . Rekomendowana szczególnie dla osób starszych oraz dzieci . Miękka rękojeść wykonana ze specjalnej pianki sprawia, że ćwiczenia, spacery czy masaż z  wibroswing system  to czysta przyjemność

Smovey AQUA – przyrząd dedykowany do ćwiczeń w wodzie oraz wilgotnych pomieszczeniach (np. masaże w łaźni Hammam) . Specjalnie uszczelniona rękojeść zapobiega dostawaniu się wody do środka przyrządu, aby w ten sposób móc cieszyć się maksymalnym wykorzystaniem wibracji, które w wodzie mają jeszcze większą moc. Smovey ćwiczenia w wodzie są bezpiecznym rodzajem aktywności zarówno dla osób z nadwagą, cierpiących z powodu bólów kręgosłupa, z zaawansowaną osteoporozą, jak i po przebytych urazach kości i stawów. W wodzie bez obaw mogą ćwiczyć również kobiety w ciąży.

Smovey SOLID – unowocześniona wersja smovey Classic z przeznaczeniem do użytku publicznego. Zastosowano tutaj  ergonomicznie wyprofilowany plastikowy uchwyt   . Celem rozwiązania jest możliwość  zachowania szczególnej czystości przyrządu , który łatwo można dezynfekować, lub po prostu przygotować do użycia przez koleją osobę.
Ten rodzaj smovey rekomendowany jest oddziałom rehabilitacyjno- szpitalnym, domom seniora, szkołom oraz  obiektom SPA and wellness.
W każym komplecie znajduje się książeczka informacyjna o przyrządzie oraz DVD z ćwiczeniami .
W przygotowaniu kolejna wersja – smovey POWER  – do celów fittness i intensywnych treningów specjalistycznych . Przyrząd zostanie zaprezentowany podczas smoveyConvention ‘ 2016  już 24 września.
Poza tym na konwencie po raz pierwszy głos zabierze polski naukowiec – dr Grzegorz Żurek , który przedstawi wyniki  badań

przeprowadzonych przez Państwową Medyczną Wyższę Szkołę Zawodową w Opolu na grupie ochotników . Dotyczyły one wpływu wibracji na problemy w obrębie kręgosłupa. No nowość nie tylko na skalę europejską ale też światową !
Zapowiada się bardzo ciekawie – relacja z nowości konferencji przedstawię Wam  niebawem :)
 na zdjęciu Hanz Salzwimmer - projektant i wynalazca smovey
Znalezione obrazy dla zapytania smovey convention 2016