SERIA REFLEKSOLOGII – Dobra inwestycja !

Witam serdecznie wszystkich w 2018 roku !!!

Poniżej przedstawiam opinię/list klientki , która odbyła u mnie serię zabiegów refleksologii w 2017r.

Wykonywałyśmy podczas niej naprzemiennie zabiegi refleksologii stóp, dłoni oraz twarzy. Na bazie wywiadu wprowadziłyśmy zmiany w jadłospisie i lekkie korekty w nawykach. Tylko współpraca i chęć zmian może przynieść takie rezultaty (zwróć uwagę na efekt “uboczny” – korektę wady wzroku!)

Seria zabiegów refleksologii  wespół z chęcią  pracy nad sobą to najlepsza inwestycja w zdrowie !

Najważniejsze to podjęcie DECYZJI o tym, że

               WYBIERAM ZDROWIE

Do końca stycznia oferuję cenę na dobry start – w cenie seria zabiegów oraz zalecenia dietetyczne wg TMC – jeśli podejmiesz decyzje dzwoń 793197979

 

Znalezione obrazy dla zapytania stopy

***

Seria zabiegów refleksologii w gabinecie Bosenogi z pewnością na długo zostanie w mojej pamięci. Dzięki kuracji nauczyłam się wsłuchiwać  w reakcje i potrzeby własnego ciała, zaczęłam odczuwać przypływ energii, zwiększony apetyt , wyostrzyły się moje zmysły. Nie każdy zabieg przynosił pozytywne efekty, czasem przychodził katar, bóle brzucha lub senność- każdy jednak sygnał organizmu świadczył o skuteczności masażu.

Serię zabiegów rozpoczęłam bez wyraźnych wskazań, moim celem była regeneracja organizmu po drugiej ciąży. Efekty po 10 zabiegach?

Poprawa wyglądu skóry, lepsze trawienie, usprawnienie działania wątroby i najbardziej zaskakujące: korekta wady wzroku – oko prawe z (-2,5 ) na (-1,5) i oko lewe z (-1,5) na (-1)!

Stała się bardziej świadoma i wrażliwa na potrzeby własnego organizmu, spokój duchowe oraz regulacja przepływu energii były dodatkowymi zaletami prawie 4 miesięcznej kuracji.

Polecam zabiegii refleksologii atóp, dłoni oraz twarzy wszystkim osobom, które szukają lepszego zdrowia i samopoczucia. Dodatkowo przyjazna atmosfera gabinetu Bosenogi i ciekawe rozmowy z jego właścicielką były, i niejednokrotnie będą miłym akcentem podczas moich pobytów w Żychlinie .

Anna z Piaseczna :)

 ***

Dziękuję Aniu – to był dla mnie również bardzo miło i pouczająco spędzony czas , zapraszam nieustająco

 Twój refleksolog – Monika