Kontakt

http://bosenogi.pl/wp-content/uploads/2014/04/logo.jpg

telefon: 793-197-979

e-mail :refleksolog.sylwestrowicz@op.pl

Jeśli nie odbieram – prowadzę zabieg- oddzwonię :)

na maila odpowiadam w ciągu 24 h :)

Zapytaj o interesujące Cię szczegóły i  umów się !

Akademia Zdrowotności Bosenogi 

mieści się przy ul B.Prusa 5 w Żychlinie k.Kutna.

Moje miejsce na Ziemi  to skromny, lecz sterylnie czysty salon w zaciszu ulicy, gdzie mogą Państwo spokojnie zaparkować i nie stresować się co z zrobić samochodem. Pooddychać świeżym powietrzem, odpocząć .

W Akademii Zdrowotności  Bosenogi otrzymacie Państwo poradę jakich kosmetyków używać do pielęgnacji Waszego rodzaju stóp , jak dbać w sposób naturalny o swoje ciało, jak wykorzystać dary natury ( np. zioła dziko rosnące ).

Wyposażenie

Gabinet Akademii wyposażony jest we wszelkiego rodzaju urządzenia niezbędne do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzania zabiegów podologicznych  i refleksologii.

Bezpieczeństwo

Przywiązuję  ogromną wagę do zapewnienia  klientom bezpieczeństwa związanego z właściwym przestrzeganiem procedur higieniczno-sanitarnych. Posiadam urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji odpowiadające standardom gabinetów medycznych. Nie stosuję archaicznych i niebezpiecznych metod jak popularna „omega”, które można jeszcze spotkać w niektórych gabinetach.

Wygoda

Gabinet umiejscowiony jest na parterze, co zapewnia swobodny dostęp do usług  osobom na wózkach inwalidzkich ale także z problemami stawów .

Mobilność

Gabinet Akademii jest mobilny. Jeśli masz kłopoty z dotarciem do gabinetu, nie masz czasu, jesteś przykuty do łózka ,  lub po prostu nie chce Ci się – zadzwoń a gabinet “przyjdzie” do Ciebie – cena do uzgodnienia.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>