O mnie

Witam  serdecznie !!!

received_1674987555886165

 

Moja historia pokazuje jak zaskakujące i twórcze  może być życie :)

Problemy będące skutkiem pracy siedzącej, niezdrowy tryb życia, ale przede wszystkim  troska o dzieci sprawiły, że rozpoczęłam  poszukiwania zdrowia …

Choć jest wiele możliwości, moja uwaga intuicyjnie skupiła się na stopach…

Moją przygodę  zaczęłam się w Akademii Podologii w Gorzowie Wielkopolskim, którą ukończyłam jako Specjalista ds podologii w 2011r  (nr uprawnienia 55/2/AP/2011)

Wszystko było dla mnie nowe, ale do odważnych świat należy – mówi mama … poczułam, że idę dobrą drogą ;)

Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, którzy byli i są dla mnie inspiracją w ciągłym rozwoju umiejętności.

Od kilku lat uczestniczę  w Kongresach Podologicznych , śledząc nowe rozwiązania w branży podologicznej, która przeżywa obecnie swój renesans. Wiedzę i doświadczenia wymieniam z fachowcami z kraju i za granicy , uczestniczę w wielu tematycznych społecznościach analizując wspólnie  kolejne przypadki , działam w Polskim Towarzystwie Podologicznym, które zabiega o “legalizację ” zawodu w Polsce.

Zainteresowania stopą i powtarzające się objawy kolejnych “przypadków” na stopie skłoniły mnie do dalszych poszukiwań .

Poznałam p.Magdalenę Bestrzyńską która wprowadziła mnie w świat zagadnień refleksologii , a potem swoistą mistrzynię Wandę Budzanowską -Bratko, która pokazała i pokazuje tajniki ciężkiej pracy refleksologa. To właśnie ona jest pionierką refleksologii w Polsce, która przeszła całą ścieżkę formalności . Po 10 latach działalności doprowadziła do tego, że  Ministerstwo Pracy wprowadziło oficjalnie zawód refleksologa na listę nowych zawodów  w kraju. Reflekslogia to jej wielka pasja i dzieło życia.

Obecnie  jest Prezesem Polskiego Instytutu Refleksologii, którego jestem członkiem. Wanda Budzanowska-Bratko mieszka i pracuje w Kanadzie przyjeżdżając dwa razy do roku do Polski aby przywozić nam, polskim refleksologom  swoją mądrość . Jest to też okazja do spotkania się osób pracujących w zawodzie, czas wymiany doświadczeń, skorzystania z dobrodziejstw refleksologii.

Nauka zawodu opracowana przez PIR składa się z trzech stopni nauki, praktyki a potem egzaminu z anatomii i fizjologii człowieka i egzaminu praktycznego. Przejście tej ścieżki zajmuje około 2-3 lat.

Wiele się nauczyłam przez te lata, długo czekałam  … – owocem tego jest spełnienie moich marzeń – miejsce gdzie mogę pomagać ludziom, przynosić radość , pomagać odnajdywać zdrowie w schorowanym ciele,  a wszystko to po prostu, naturalnie …

I tak powstała  Akademia Zdrowitności  Bosenogi …

logo.jpg  Bosenogi to ja …

Stopy – nasze korzenie…  to symbol zarazem wolności, natury i zdrowia :)

Dziś poprzez stopy  w trakcie zabiegów refleksologii odnajduję zdrowie w schorowanym ciele a jako  podolog – usuwam ich niedomogi wynikające ze złej pielęgnacji, wykonywanego zawodu czy noszenia nieodpowiedniego obuwia .

W zdrowym ciele zdrowe stopy …

Łącząc  dwa zawody  jestem w stanie nie tylko usunąć przykre dolegliwości stóp ale także powiązać je z ogólnym stanem organizmu i wyciągnąć wnioski .

Prowadzę badania nad łączeniem różnych terapii naturalnych .

Swoje usługi realizuje w skromnym, lecz sterylnie czystym salonie w zaciszu ulicy, gdzie mogą Państwo spokojnie zaparkować i nie stresować się co z zrobić samochodem.

Pooddychać świeżym powietrzem, odpocząć .

W Akademii Zdrowtności Bosenogi otrzymacie Państwo poradę jakich kosmetyków używać do pielęgnacji Waszego rodzaju stóp , jak dbać w sposób naturalny o swoje ciało, jak wykorzystać dary natury ( np. zioła dziko rosnące ).
Jako “poszukiwacz zdrowia” polecam i popularyzuje w Polsce  cudowne urządzenie pochodzące z Austrii- pierścienie wibracyjne, które za pomocą częstotliwości około 60 Hz podtrzymują nasz organizm w dobrej kondycji . To tylko jedna z wielu zalet smovey  …

 

Zapraszam

Monika Sylwestrowicz

jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń:

793-197-979

lub skontaktuj się poprzez maila: refleksolog.sylwestrowicz@op.pl

 

GALERIA CERTYFIKATÓW

warsztaty Stwardnienie rozsiane -PIRwarsztay Miednica i jej sprawność-skan do poprawy PIR

***

Treści umieszczane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie zastępują lekarza. Wykorzystujesz je na swoją odpowiedzialność.
W przypadku problemów zdrowotnych, proszę o kontakt z właściwym lekarzem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>